UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....


Anuluj