UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....
@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....