UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do - Zabetonują to miasto! Bezmyślnie pchane bule gdzie bez aranżacji, architektury - nieprawda, Elbląg jest szczególnie otwartym na zieleń miastem zwłaszacza w Śródmieściu. Na każdym kroku zielone skwery, parki, łąki z najwiekszą na Pl. Konstytucji. Także zapraszam na pieszy spacer po naszym mieście, gdzie betonoza tylko na Starówce, bo tam o każdej inwestycji decyduje minister Śliwka z dalekiej Warszawy.


Anuluj