Wybrany wątek opinii
To bardzo dobra decyzja władz. Im mniej tych tandetnych pawilonów, tym lepiej dla wizerunku miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości
Do moderacji
Odpowiedz
3
0