Wybrany wątek opinii

To bardzo dobra decyzja władz. Im mniej tych tandetnych pawilonów, tym lepiej dla wizerunku miasta.
erg. (2023.02.17)
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości
abc1 (2023.02.19)
Powrót do komentarzy