UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy w życiu tam. Tuż przy ruchliwej trasie, hałas i spaliny. Normalnie miód-mieszkanko. Nie podobają mi się te baraki, ale więcej zieleni dobrze zrobiłoby tej części miasta. Wszystko jest jednak przeliczane na pieniądze i inwestycje. Zostaną po nas beton i zgliszcza.