UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do - Zabetonują to miasto! Bezmyślnie pchane bule gdzie bez aranżacji, architektury - nieprawda, Elbląg jest szczególnie otwartym na zieleń miastem zwłaszacza w Śródmieściu. Na każdym kroku zielone skwery, parki, łąki z najwiekszą na Pl. Konstytucji. Także zapraszam na pieszy spacer po naszym mieście, gdzie betonoza tylko na Starówce, bo tam o każdej inwestycji decyduje minister Śliwka z dalekiej Warszawy.