A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@xddd - I aldiego na dachu jeszcze
"Osiedle Franza Komnicka" jestem za i chętnie kupię.....
A po ch... ?! Jeśli dotychczasowe wykorzystanie infrastruktury obecnej, pozostawia wiele do życzenia?
Bardzo dobrze, te szalasy sa jak pisiornia, obskurne i zarobaczone.
a kiedy miejsca parkingowe ?
Jeśli Ci nie odpowiada nasze miasto to ŻEGNAM OZIĘBLE !!!
@żegnam - Mosty budować nad rzeką Elbląg A nie pierdoły
O jej zaraz wszędzie usługowa. Na co komu te sklepy pod mieszkaniem. Połowa pustych będzie stała a ludzie zapłacą wyższy czynsz.... heh. Paranoja. Kamienica Marszałka, Regal Park dla przykładu.