58
17.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@xddd - I aldiego na dachu jeszcze
Uhuhu (2023.02.19)
"Osiedle Franza Komnicka" jestem za i chętnie kupię.....
Kat_Na_Idiotów (2023.02.19)

info

1  
  0
A po ch... ?! Jeśli dotychczasowe wykorzystanie infrastruktury obecnej, pozostawia wiele do życzenia?
Przekonaj mnie proszę... (2023.02.19)
Bardzo dobrze, te szalasy sa jak pisiornia, obskurne i zarobaczone.
UpadlyRembelski (2023.02.20)

info

1  
  5
a kiedy miejsca parkingowe ?
(2023.02.20)

info

2  
  0
Jeśli Ci nie odpowiada nasze miasto to ŻEGNAM OZIĘBLE !!!
żegnam (2023.02.20)
@żegnam - Mosty budować nad rzeką Elbląg A nie pierdoły
Zakorkowany (2023.02.23)
O jej zaraz wszędzie usługowa. Na co komu te sklepy pod mieszkaniem. Połowa pustych będzie stała a ludzie zapłacą wyższy czynsz.... heh. Paranoja. Kamienica Marszałka, Regal Park dla przykładu.
Kasiora (2023.02.28)

info

0  
  0