UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@TeofilSkorupa - utrzymał ceny??? Ty kolejny raz udowadniasz jaki głupi jesteś. Orlen nie utrzymał cen tylko miał dużo zawyżone w okresie od października do grudnia. Tym samym Orlen po prostu przyznał się że w tym okresie okradał Polaków na potęgę i dalej to robi, patrząc na cenę baryłki a na cenę paliwa!
kek