Wybrany wątek opinii

Ceny jednostki energii reguluje Urząd Regulacji Energetyki w Warszawie i to do nich możecie mieć pretensje. Podziękujcie Pisowi drodzy państwo. Pani minister Moskwa was oszukała, kiedy powiedziała że podwyżki wyniosą tylko 42%. Pis ma was ludzie w dupi**e i okrada was codziennie. No ale dali 500+ i 13 emeryturę i laptopy dla 4-klasistów.. Oddacie to po trzykroć w rachunkach za prąd, gaz i ogrzewanie i przy kasie w sklepie. Pis nas tak zadłużył, że będziemy to wszyscy spłacać przez kolejne 200 lat.
(2023.01.26)
Nasuwa się pytanie: KTO RZĄDZI W MIEŚCIE !!!
Kondek (2023.01.27)
Powrót do komentarzy