UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zasmucony - c. d. UE już pokazała co potrafi, jakie miliony płyną do konkretnych urzędników Brukseli, aby realizować politykę lewacko - liberalną. I może nawet mogłoby zostać wybaczone, gdyby nie nasza własna opozycja, która donosi na własny kraj. TARGOWICA! Opozycja przed powrotem Tuska nie miała planu na zarządzanie krajem, co więcej nadal go nie ma. Jedyny plan - odsunąć PIS od władzy, a potem co? Takie same kolesiostwo, takie same afery jak były wcześniej, jakie same wyprzedawanie majątku i polityka służenia państwom zachodniej Europy. Niezależnie od poglądów czy naprawdę takiego kraju chcecie? Godzicie się na traktowanie Polski jak trzeciego świata, w imię prywatnych korzyści? Tyle lat Polska była pod okupacją i chcecie powrócić do tych czasów?

zasmucony

Anuluj