UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POra na opuszczenie tego eurocyrku zwanego UE. POLexit nabiera sensu. A wy elblazanie mieliscie szanse na zmiane poprzez referendum. A teraz tylko POdwyski cen biletow komunikacji miejskiej. , POdwyski cen ciepła no i solanki za pół bańki. haos w miescie ile jeszcze?!
wyborca PO