UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - utrzymał ceny??? Ty kolejny raz udowadniasz jaki głupi jesteś. Orlen nie utrzymał cen tylko miał dużo zawyżone w okresie od października do grudnia. Tym samym Orlen po prostu przyznał się że w tym okresie okradał Polaków na potęgę i dalej to robi, patrząc na cenę baryłki a na cenę paliwa!

kek

Anuluj