A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Nie pisz pan głupot pomysl swoim mózgiem jak go jeszcze masz
@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum
Ciemny lud wszystko łyknie
@TeofilSkorupa - Puknij się w łeb!!!!!
Te 12% plus VAT 18 % to jest 30%. Szykuje się nam Potrków
Arbuz pod przykrywką własnego ugrupowania robi co chce. Ale wyborcom to pasuje. Jak ciemny i tępy jest lud.
@Za referendum - Jeżeli nawet inni dojda do stolkiw, to i tak będzie to samo, a moze i gorzej.
Teofilskorupa, że Ty jesteś durny to widać, ale czy musisz to codziennie upubliczniać? Twoje pisiory walili nas na kasę przez kilka miesięcy nie obniżając ceny na paliwa. Dziś Polska kupuje za tą samą kasę ropę jak 10 lat temu a paliwo na stacjach 45% droższe. Dziś kupujemy gaz jak przed wojną, a dla firm 500% drożej, nawozy droższe na tonie o 1000zł niż w Niemczech, węgiel 250% drożej niż rok temu. Inflacja wyższa około 25%.2,7mld zł na propagandę TVPis i Ty śmiesz partyjny nieudaczniku oceniać innych? Te podwyżki cen ciepła to wina Pis. Tylko tego kiepskiego rządu.
Kto płaci temu trolowi pisowskiemu teofil skorupa?