UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POra na opuszczenie tego eurocyrku zwanego UE. POLexit nabiera sensu. A wy elblazanie mieliscie szanse na zmiane poprzez referendum. A teraz tylko POdwyski cen biletow komunikacji miejskiej. , POdwyski cen ciepła no i solanki za pół bańki. haos w miescie ile jeszcze?!
wyborca PO