A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz z tym szkodnikiem prezydentem oraz PSL, PO oraz Lewica. Szkodnikami Elbląga.
@Ferdek.Schichau - Polecam Ci doszkolić się bo bajdurzysz. Na mapę sobie ekspercie wejdź i sprawdź geografię. Skoro droga do przekopu istnieje tylko wirtualnie i dopiero się kopie... jest ścieżka przez wody śródlądowe. Nazwałem ją mikro skalą bo od wielkiego dzwonu coś nią pływało. Gdzie zaczyna się Kanał jagielloński, gdzie się kończy i jak wejść barką na Nogat. Realia znam z praktyki i nikt w sferze biznesu nie jest zainteresowany urojeniami polityków. Traktowanie Gdańska jako punktu w drodze to Elbląga to jakaś kpina z czasu dostawy i kosztów owej dostawy. Ocknij się.
@Marcin40 - Statki jak juz "ekspercie" plywaja przez rz. Elblag i pozniej Szkarpawą. Kanal Jagiellonski wykorzystywany jest juz bardzo sporadycznie, ze wzgledu ze ma niewielkie parametry zeglugowe, bardziej turystycznie. A tak poza tym to Tanais wciaz przechodzi przez c. Pilawską. Dlaczego? To sie domysl.
A dyrektor vel Arkadius "stoi obok tego wszystkiego" i drży o swoją posadkę?
Ktoś musi nas "oszfabić", nie chcecie dobrowolnie to odbierzemy siłą????? Putin im pomoże.
Juz, na Zdroju odrazu port. Moze na morze, ale miejskie zycie przesuwa sie na polnoc, blizej modrzewiny. W dolach jeszcze bedzie basenik letni i moze jak smietnisko odpadow sie zapelni to bedzie trzeba zasypać i inne zrobić na poludniowym odludzi kolo druzna
rząd nierząd przejmie port, sprzeda chińczykom jak wszystko w tym kraju....
Co słychać w sprawie portu? Zależy gdzie się ucho przyłoży. Wojna PiSu o port wygląda na wojnę o stanowiska i prawo do wydawania milionów na budowę przysłowiowego misia co nad portem będzie fruwał przez wiele lat. Na koniec, jak z portem w Elblągu wyjdzie lipa i okaże się, że pomimo inwestycji jednak się nie zrobiło czegoś gospodarczo opłacalnego - protokół kasacji portu i zaczynamy zabawę w Suchaczu czy Tolkmicku. Zajęcie i konfitury na kolejne wiele lat. PiS to tak pragnie tego portu i konfitur, że nawet nie pyta o kondycję finansową, nie przedstawia jakiś ekonomicznych analiz kosztów i zysków na przyszłe lata. W ciemno bierze. Bo idzie o to by gonić króliczka ale nie złowić go. Będą budować port do końca świata a nawet dłużej.
Wiec dlatego rzad prosi samorzad o liste inwestycji potrzebnych do sprawnego wunkcjonowania portu. Jk
@Cz - Póki co to wy towarzysze jesteście jak psy ogrodnika sami tam nic nie robicie ale drugiemu co ma na to pomysł nie oddajcie. W myśl zasady PO nas choćby POtop. Tkwicie w zacietrzewieniu i niczym kotwica trzymacie Elblągu w miejscu nie dając szans na jego rozwój. Co jakiś czas poszczeka ten pieniacz motorówka puszczając pełen bełkotu felieton i tyle waszego wkładu w port. Idźcie precz. Elblag potrzebuje zmiany.