Wybrany wątek opinii

Co słychać w sprawie portu? Zależy gdzie się ucho przyłoży. Wojna PiSu o port wygląda na wojnę o stanowiska i prawo do wydawania milionów na budowę przysłowiowego misia co nad portem będzie fruwał przez wiele lat. Na koniec, jak z portem w Elblągu wyjdzie lipa i okaże się, że pomimo inwestycji jednak się nie zrobiło czegoś gospodarczo opłacalnego - protokół kasacji portu i zaczynamy zabawę w Suchaczu czy Tolkmicku. Zajęcie i konfitury na kolejne wiele lat. PiS to tak pragnie tego portu i konfitur, że nawet nie pyta o kondycję finansową, nie przedstawia jakiś ekonomicznych analiz kosztów i zysków na przyszłe lata. W ciemno bierze. Bo idzie o to by gonić króliczka ale nie złowić go. Będą budować port do końca świata a nawet dłużej.
Cz (2022.12.21)
@Cz - Póki co to wy towarzysze jesteście jak psy ogrodnika sami tam nic nie robicie ale drugiemu co ma na to pomysł nie oddajcie. W myśl zasady PO nas choćby POtop. Tkwicie w zacietrzewieniu i niczym kotwica trzymacie Elblągu w miejscu nie dając szans na jego rozwój. Co jakiś czas poszczeka ten pieniacz motorówka puszczając pełen bełkotu felieton i tyle waszego wkładu w port. Idźcie precz. Elblag potrzebuje zmiany.
naprzód (2022.12.21)
@Cz - Opinia Cz erwonego.
(2022.12.21)
Powrót do komentarzy