UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - Póki co to wy towarzysze jesteście jak psy ogrodnika sami tam nic nie robicie ale drugiemu co ma na to pomysł nie oddajcie. W myśl zasady PO nas choćby POtop. Tkwicie w zacietrzewieniu i niczym kotwica trzymacie Elblągu w miejscu nie dając szans na jego rozwój. Co jakiś czas poszczeka ten pieniacz motorówka puszczając pełen bełkotu felieton i tyle waszego wkładu w port. Idźcie precz. Elblag potrzebuje zmiany.
naprzód