UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Marcin40 - Statki jak juz "ekspercie" plywaja przez rz. Elblag i pozniej Szkarpawą. Kanal Jagiellonski wykorzystywany jest juz bardzo sporadycznie, ze wzgledu ze ma niewielkie parametry zeglugowe, bardziej turystycznie. A tak poza tym to Tanais wciaz przechodzi przez c. Pilawską. Dlaczego? To sie domysl.

Ferdek.Schichau