UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co słychać w sprawie portu? Zależy gdzie się ucho przyłoży. Wojna PiSu o port wygląda na wojnę o stanowiska i prawo do wydawania milionów na budowę przysłowiowego misia co nad portem będzie fruwał przez wiele lat. Na koniec, jak z portem w Elblągu wyjdzie lipa i okaże się, że pomimo inwestycji jednak się nie zrobiło czegoś gospodarczo opłacalnego - protokół kasacji portu i zaczynamy zabawę w Suchaczu czy Tolkmicku. Zajęcie i konfitury na kolejne wiele lat. PiS to tak pragnie tego portu i konfitur, że nawet nie pyta o kondycję finansową, nie przedstawia jakiś ekonomicznych analiz kosztów i zysków na przyszłe lata. W ciemno bierze. Bo idzie o to by gonić króliczka ale nie złowić go. Będą budować port do końca świata a nawet dłużej.
Cz