UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Marcin40 - Statki jak juz "ekspercie" plywaja przez rz. Elblag i pozniej Szkarpawą. Kanal Jagiellonski wykorzystywany jest juz bardzo sporadycznie, ze wzgledu ze ma niewielkie parametry zeglugowe, bardziej turystycznie. A tak poza tym to Tanais wciaz przechodzi przez c. Pilawską. Dlaczego? To sie domysl.
Ferdek.Schichau