Wybrany wątek opinii
Mam nadzieje, że referendum dojdzie do skutku, bo tutaj chyba dla zasady rozwój Elblaga jest widziany jako ustawianie piekarczyków i pojemników na nakrętki.
Do moderacji
Odpowiedz
66
45
Czyli nowy Prezydent ma spuścić port w ręce rządu ? Ciekawa wizja rozwoju.
Do moderacji
Odpowiedz
40
30
Tak jak w 1.Gdańsku, 2.Gdyni, 3.Szczecinie. NIe slyszalem zeby w 3miescie jakos protestowali, a to chyba nie jest miasto proPIS?
Do moderacji
Odpowiedz
30
5
Póki co realizowana jest koncepcja "innego" rozwoju... ale o tej koncepcji nie wolno informować, bo mieszkańcy miasta mogliby się zdenerwować faktem długoterminowego spuszczania ich podatków do klozetu...
Do moderacji
Odpowiedz
17
6
@Realista1 - Niestety- to są układy i układziki, powiem krótko, gdyby nasze miasto było samodzielnym województwem, ewentualnie w województwie pomorskim, to by była całkiem inna bajka.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
obecny nie ma ani pomyslu ani tym bardziej funduszy na port, ba on nawet na mala przystan nie ma. za to przewala nasze pieniadze na jakies durne procesy w ktorych tylko odklepuje w mate jak Najman narazajac podatnikow na koszty. Zmiana jest potrzeban natychmiast i nie ma juz co do tego watpliwosci.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Realista1 - Bajeczki wypisujecie a wiedza znikoma. A w jakiej sprawie mieli protestować dajmy na to w Gdańsku. Prywatne fundusze sprzedały 100% udziałów dla PFR i powiązanych podmiotów. W ten sposób Polski Fundusz Rozwoju może sobie kupować od prywatnych spółek jakie tylko porty chce. Stocznie, polską zbrojeniówkę (tylko po co np. jak wolimy wyroby koreańskie) i czego dusza zapragnie. DCT Gdańsk tak nabyli do spółki z innymi podmiotami. Metoda kija i marchewki kiedyś podziała i na elbląski samorząd. Na razie sondują temat. Przecież kasy już brakuje na wydatki w Państwie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Ktoś musi nas "oszfabić", nie chcecie dobrowolnie to odbierzemy siłą????? Putin im pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Na jesieni 2023 sa wybory. Jaki jest sens wywalania kasy na referendum zeby kto inny przez pół roku rządził. Zanim sie wdrozy to tez minie troche czasu. To sa nasze pieniadze wydawajmy je rozsądnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@HvK - Taki to sens jak kara dożywicia dla chorego na raka. Być odwołanym to nie to samo co przegrać w wyborach. Rozumiesz teraz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Realista1 - Miasto nie ale port już tak. To spółka SP.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0