UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Cz - Póki co to wy towarzysze jesteście jak psy ogrodnika sami tam nic nie robicie ale drugiemu co ma na to pomysł nie oddajcie. W myśl zasady PO nas choćby POtop. Tkwicie w zacietrzewieniu i niczym kotwica trzymacie Elblągu w miejscu nie dając szans na jego rozwój. Co jakiś czas poszczeka ten pieniacz motorówka puszczając pełen bełkotu felieton i tyle waszego wkładu w port. Idźcie precz. Elblag potrzebuje zmiany.

naprzód

Anuluj