UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Juz, na Zdroju odrazu port. Moze na morze, ale miejskie zycie przesuwa sie na polnoc, blizej modrzewiny. W dolach jeszcze bedzie basenik letni i moze jak smietnisko odpadow sie zapelni to bedzie trzeba zasypać i inne zrobić na poludniowym odludzi kolo druzna

nad...nowoczesnie