Ktoś musi nas "oszfabić", nie chcecie dobrowolnie to odbierzemy siłą????? Putin im pomoże.elblążanin48
Ktoś musi nas "oszfabić", nie chcecie dobrowolnie to odbierzemy siłą????? Putin im pomoże.