78
21.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Cz - Opinia Cz erwonego.
(2022.12.21)
Nie wiadomo jak będzie ale obstawiam, że PiS wygra wojnę o port. Jeżeli dojdzie do referendum co jest raczej przesądzone bo podpisów zebrali bez liku a w referendum Prezydent polegnie to PiS bardzo szybko zdobędzie port. Już teraz można się bawić w typowanie Prezesów, Dyrektorów, składu Rady Nadzorczej itd. Moim zdaniem za wkład wojenny w zdobyciu portu najwięksi referendalni wojownicy powinni zostać nagrodzeni, choć nie sądzę, żeby to było stanowisko Prezesa. Prezesem powinien zostać ktoś wyjątkowy z PiS-u tyle, że trudno wybrać bo w PiS-ie wszyscy są wyjątkowi. W spółkach SP dobrze płacą i tam wyjątkowi działacze PiS-u milionów się dorabiają. Port musi być zdobyty. Miastu trzeba pomóc.
Cz (2022.12.21)
@Cz - Cz jak czerwony
(2022.12.21)
@GłębokaMyśl - 100000ton, to nie wiem, czy na Bałtyk wpłynie. Do Elbląga, to może 10000ton da rady, o ile nie zapomną pogłebiać. I oczywiście nie zimą. Wywieźć trzeba będzie te 3,5mln ton ciężarówkami, bo śródlądowe drogi wodne nie istnieją, a bocznicy nie ma. To około 1000 (tysiąc) TIR-ów dziennie. Czyli jest to bajanie obrażające rozum słuchaczy. Albo zakładające, że obywatele mają intelekt polityków.
entuzjasta (2022.12.21)
@Ferdek.Schichau - Pływają jak chcą mitomanie. Przez kanal masz bliżej. Eksportuję to wiem o czym piszę. Jesteś fanem publicystyki i wywiadów polecam wypowiedź z Markiem Tarczyńskim, przewodniczącym Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Krótka piłka port elbląski spięty z przekopem nie zmienia nic w układzie transportu. Marzenia ściętej głowy, że port nabierze jakiekolwiek rangi kiedykolwiek.
(2022.12.21)
Przez kanal jagiellonski nic konkretnego zupelnie nie pezeplynie. To pokazuje, ze masz 0 wiedze w temacie i jestes zwyklum trolem. nie daj boze ruskim.
(2022.12.21)
Kolejny idiota do kompletu. Kończą się argumenty tumamom wjeżdża bajeczka o ruskim trollu. Coś konkretnego to wejdzie przekopem i nawróci na Szkarpswę heja na Elbląg
(2022.12.21)
Kolego pokazales juz swoj poziom niewiedzy. Nie kompromituj sie dalej.
Ferdek.Schichau (2022.12.21)
@Ferdek.Schichau - Ekspert się odezwał wieczny bezrobotny najpewniej wizjoner. Lektura czeka. Marzysz o porcie marzycielu.
(2022.12.21)
@Ferdek.Schichau - Kompromituj się dalej Kapitanie Żeglugi. Czytanie ze zrozumieniem to chyba ogarniesz sam jak nie dociera wiedza powszechna: mobi. portel. pl/gospodarka/gigantyczne-zbiorniki-poplyna-barkami/122684
Marcin40 (2022.12.21)