Wybrany wątek opinii
Przestań molestować psychicznie Elblążan! Chcesz aby Rząd zbudował port w Tolkmicku, a nie zainwestował w Elblągu? Jaka partia taki senator.
Do moderacji
Odpowiedz
134
48
@Kat_Na_Idiotów - Nasz Pan premier ma świętą cierpliwość do tych oszołomów z totalnej opozycji. Już dawno temu mówiłem że tylko prezydent i rada miasta z PiS-u pozwolą na prawidłowy rozwój Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
58
57
@TeofilSkorupa - Zapamiętaj raz a dobrze w PiSie nie ma i nigdy nie będzie mądrych, uczciwych, kompetentnych i moralnie prawych ludzi. Jak nie Pan Witold to ktoś inny lepszy ale nie z PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
45
63
@TeofilSkorupa - "tylko prezydent i rada miasta z PiS-u pozwolą na prawidłowy rozwój Elbląga" - Rozwój to nie to słowo - chyba chodzi Ci o rozbój tak jak obecnie pisowski rozbój Polski... do tego na kłamstwie? Napisz że o posadki Wam pazerne cwaniaki chodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
29
21
@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
@Kat_Na_Idiotów - Akurat to sensowny ruch. Do tego jeszcze reaktywacja kolei nadzalewowej. Byłoby super!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@TeofilSkorupa - No właśnie. Elbląg pod bolszewickim buciorem PARTII mógłby się rozwijać jak sektor paliwowo-energetyczny w Polsce i Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, która ostatnio opchnęła koniki, ale forsy za wyżej wymienione nie dostała... Wiwat Populizm i Socjotechnika / Socjopatia / Socjalizm ! Umiłowana trójca NAJDROŻSZEGO przywódcy naroda wolskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@TeofilSkorupa - Pod butem pisu Elbląg ma szansę się rozwinąć? HA HA HA HA. Jak elektrownia w Ostrołęce? Czy jak fabryka polskich aut elektrycznych?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@TeofilSkorupa - Teofilu, czy już wpłaciłeś pieniążki na fundusz celowy NAJDROŻSZEGO przywódcy, dzięki któremu będzie miał on szansę na wykonanie wyroku sądowego ? Wódz i PARTAIA wzywają do czynu ! Nie STÓJ, NIE czekaj, PŁAĆ ! ! !
Do moderacji
Odpowiedz
3
3