UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że ma OIOM nie dojedzie że uśpią nieroba o łgarza po drodze i utylizują w Rubnie Dlaczego społeczeństwo ma płacić za pogrzeb?
Niszczlewactwo
Mam nadzieję że ma OIOM nie dojedzie że uśpią nieroba o łgarza po drodze i utylizują w Rubnie Dlaczego społeczeństwo ma płacić za pogrzeb?
Niszczlewactwo