UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że ma OIOM nie dojedzie że uśpią nieroba o łgarza po drodze i utylizują w Rubnie Dlaczego społeczeństwo ma płacić za pogrzeb?

Niszczlewactwo

Anuluj