Wybrany wątek opinii
ciężko się żyje w kraju w którym 20% ludzi to idioci.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Zamień 2 na 8 i wtedy będziesz bliżej prawdy...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0