UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nasze podatki idą na utrzymanie takich nierobów, którzy póżniej maja wysokie emerytuty, a tak naprawdę nie pracowali nigdy fizycznie. Utrzymuja się z gadania całe zycie.

lipa

Anuluj