UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Apeluję do Pana Senatora. Szanowny Panie Senatorze, całkiem niedawno oświadczył pan, że miasto utopiło w tym czymś, co władza nazywa portem 100 000 000 zł. Pan jako przedstawiciel suwerena z pewnością może, a nawet zdecydowanie powinien poinformować wyborców jak duże profity uzyskało miasto z tej wiekopomnej inwestycji w okresie ostatnich 10 lat. GM zrobiłaby to, jednak rejestry KRSu za rządów NAJDROŻSZEJ siły przewodniej są zwyczajnie zawodne. W Panu jedyna nadzieja na odrobinę słodziutkiej prawdy o parkingu dla Tirów. Portel jako redakcja pozostaje głuchy na prośby GM... Jak GM zna życie pan zaprezentuje dokładnie taką samą postawę... W sumie, to po co ludzi denerwować... ? ! GM życzy panu i czytelnikom Wesołych Świąt !
GłębokaMyśl