Wybrany wątek opinii

nasze podatki idą na utrzymanie takich nierobów, którzy póżniej maja wysokie emerytuty, a tak naprawdę nie pracowali nigdy fizycznie. Utrzymuja się z gadania całe zycie.
lipa (2022.12.21)
@lipa - No właśnie... Jak ktoś mało potu daje to forsy też powinien mieć mało... Po bogactwo, WSZYSCY DO SAUN !
GłębokaMyśl (2022.12.21)
Powrót do komentarzy