Wybrany wątek opinii
nasze podatki idą na utrzymanie takich nierobów, którzy póżniej maja wysokie emerytuty, a tak naprawdę nie pracowali nigdy fizycznie. Utrzymuja się z gadania całe zycie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@lipa - No właśnie... Jak ktoś mało potu daje to forsy też powinien mieć mało... Po bogactwo, WSZYSCY DO SAUN !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0