UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - No właśnie. Elbląg pod bolszewickim buciorem PARTII mógłby się rozwijać jak sektor paliwowo-energetyczny w Polsce i Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, która ostatnio opchnęła koniki, ale forsy za wyżej wymienione nie dostała... Wiwat Populizm i Socjotechnika / Socjopatia / Socjalizm ! Umiłowana trójca NAJDROŻSZEGO przywódcy naroda wolskiego.

GłębokaMyśl