UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat_Na_Idiotów - Akurat to sensowny ruch. Do tego jeszcze reaktywacja kolei nadzalewowej. Byłoby super!

Dżon Makenroł

Anuluj