UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Apeluję do Pana Senatora. Szanowny Panie Senatorze, całkiem niedawno oświadczył pan, że miasto utopiło w tym czymś, co władza nazywa portem 100 000 000 zł. Pan jako przedstawiciel suwerena z pewnością może, a nawet zdecydowanie powinien poinformować wyborców jak duże profity uzyskało miasto z tej wiekopomnej inwestycji w okresie ostatnich 10 lat. GM zrobiłaby to, jednak rejestry KRSu za rządów NAJDROŻSZEJ siły przewodniej są zwyczajnie zawodne. W Panu jedyna nadzieja na odrobinę słodziutkiej prawdy o parkingu dla Tirów. Portel jako redakcja pozostaje głuchy na prośby GM... Jak GM zna życie pan zaprezentuje dokładnie taką samą postawę... W sumie, to po co ludzi denerwować... ? ! GM życzy panu i czytelnikom Wesołych Świąt !
GłębokaMyśl