UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę

Ludzik

Anuluj