UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę
Ludzik
Ciekawe co się stanie z drzewami które rosną od strony mostu Kardynała Wyszynskiego. Pewnie pójdą pod topór i zapanuje wszechobecna betonoza. Mam nadzieję że się mylę
Ludzik