UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to za wynalazek wymyślili urzędniki UM zlikwidować parking aby, wybudować mini marine ale po co jak jest FALA z zapleczem sanitarnym, wystarczy zainwestować w więcej pomostów i nabrzeża, zlikwidować pozostałości z 70 tych lat i będzie nowoczesność z funkcjonalnością i wyglądem, pieniądze przecież są. Taki pomysł narodził się chyba po ostatniej rehabilitacji głównego architekta bubli w Elblągu. Miejmy nadzieje że to koniec dyktatury.

pol9558

Anuluj