UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miała być wybudowana droga dla rowerów wzdłuż drogi 504 w stronę Milejewa, potem też nie będzie połączenia pomiędzy Częstochowską a Legionów itd itp. Teraz planują ale już na 2025 rok nowe nabrzeże rzeki Elbląg. To chyba tak dla bezpieczeństwa ( swojego i rady ) że tak mocno pracują ????