UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Janek23 - No za Wilka były inwestycje buahahahahahahahaha!!!! Basen miejski z pieniędzy zarzuconych na nowy stadion. Broń Boze od PiSowców.


Anuluj