UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Janek23 - No za Wilka były inwestycje buahahahahahahahaha!!!! Basen miejski z pieniędzy zarzuconych na nowy stadion. Broń Boze od PiSowców.
@Janek23 - No za Wilka były inwestycje buahahahahahahahaha!!!! Basen miejski z pieniędzy zarzuconych na nowy stadion. Broń Boze od PiSowców.