UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za wynalazek wymyślili urzędniki UM zlikwidować parking aby, wybudować mini marine ale po co jak jest FALA z zapleczem sanitarnym, wystarczy zainwestować w więcej pomostów i nabrzeża, zlikwidować pozostałości z 70 tych lat i będzie nowoczesność z funkcjonalnością i wyglądem, pieniądze przecież są. Taki pomysł narodził się chyba po ostatniej rehabilitacji głównego architekta bubli w Elblągu. Miejmy nadzieje że to koniec dyktatury.

pol9558