UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są chyba jakieś żarty i jaja że tak małą inwestycję jeszcze obcięto o centralny odcinek między dwoma mostami ! W Malborku zbudowali piękny 5km bulwar, z plażą, molem, piękną nałą architekturą a Elbląg obcina jeszcze tak krótki kilkuset metrowy odcinek ! To jest śmiech na sali, Elbląg = BIEDA !

Robert50

Anuluj