131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jędzoli jak rozpłaszczona żaba. Poparł publicznie w wyborach kandydata, który był przeciwko kanałowi przez Mierzeję. Takie gesty z Warszawy są widoczne i nie ma co ukrywać, są też oceniane. Jak to, jakie są zdolności organizacyjne Gminy w zakresie inwestycji. W ministerstwie do dziś kuluarowo się śmieją z otwarcia 100 m chodnika.100 tysięczne miasto i prezydent z pompą otwierający chodnik. Jeśli ktoś chce na tym levelu działać to niech działa, ale niech nie bierze się za sprawy, które go po prostu przerastają.
Psycho Loszka (2022.07.12)

info

24  
  2
@Udi - Wolimy swoimi podatkami pieścić nierentowne parkingi dla TiRów !
GłębokaMyśl (2022.07.12)
Wróblewski i Po-wcy są chyba chorzy na głowę. Specjalnie nic nie robią w Elblągu, blokują remont Kolei Nadzalewowej, a potem okłamują elblążan, że PiS nic nie robi dla Polski
(2022.07.12)

info

26  
  3
PO i tak nie ma szans na wygraną w 2023.Ja uważam, że PO-WCY za to, że sieją nienawiść między Polakami, za szczucie Polaków na PiS powinni zostać zdyskwalifikowani z wyborów
(2022.07.12)

info

22  
  4
Za ten port i basen odkryty powinni wymienić wszystkich łącznie ze sprzątaczką. Jedzcie do innych miast zycie tętni pełną parą a tu?? miasto wymierających!! Nic się nie opłaca! nic nie potrzeba, wszystko to marnotrastwo pieniędzy, inwestorów brak, Itd itd.
Bez kitu (2022.07.12)

info

17  
  2
@GłębokaMyśl - Pokazałem 2 lata w których przyniósł zysk - tak samo jak GM pokazała swoje 2 lata. W tych latach przeładunek wyniósł 285 i 360 tys ton, wobec np.85 tys w 2019 - to może tłumaczyć różnicę w zysku. Jeżeli GM widzi źródło różnicy zysku gdzie indziej - proszę podać (tylko bez populizmu). Nie zaprzeczam, że wiele ostatnich lat jest na minusie, ale jeszcze raz przypomnę, że ruch z rosją jest mocno ograniczony i słabe wyniki nie powinny dziwić, a nie jest tak, że port wykazuje permnentną stratę zawsze. Dobrze byłoby dysponować listą bilansów od początku funkcjonowania.
laskipaa (2022.07.12)
Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.
Szczyt możliwości (2022.07.12)
Panie odejdź z tego stanowiska i wstydu oszczędź. To co Pan mówi to brednie. Jest Pan najgorszym wlodarzem miasta. Pamiętamy jak Pan był przeciwko budowie kanału, jak Pan gasil swiata w protescie. Na budowę tego wspaniałego miasta trzeba mieć wizję, a nie dreptać w jednym miejscu. Posłuchaj Pan Elbląga jakie zdanie mają o Panu, przerażające.
Lalek (2022.07.12)
Zakłamany człowiek i nierób co siedzi na stołku razem z kolesiami w UM i nic nie robią tylko kombinują.
Cyryl 1234 (2022.07.12)

info

22  
  3
Jednym słowem przez takich ''prezydentów''mamy już osiem lat w plecy nie do odrobienia już. Osiem lat to jest szmat czasu jak ktoś szedł do pierwszej klasy szkoły podstawowej to teraz już idzie do średniej. A tu z roku na rok jest coraz gorzej... można odnieść wrażenie że prezydent tylko czeka od pierwszego do pierwszego... pieniądze na koncie... / można ''rządzić '' dalej. Trawa wszędzie po pas... teraz wymyślili wytłumaczenie - nie kosimy żeby nie niepokoić robaczków w trawie. Szkoda tego miasta. Niech państwo bierze ten port czym prędzej bo na urząd miejski to nie ma co liczyć, chyba że może za dwadzieścia lat.
B.B. (2022.07.12)

info

7  
  1