Wybrany wątek opinii

Gonic pisowcow panie prezydencie. Nie chcemy z podatkow miasta utrzymywac pisowskich inwestycji.
Udi (2022.07.12)
@Udi - Wolimy swoimi podatkami pieścić nierentowne parkingi dla TiRów !
GłębokaMyśl (2022.07.12)
@Udi - Wypowiadaj sie za siebie degeneracie.
Gosc. (2022.07.12)
Powrót do komentarzy