Wybrany wątek opinii
Gonic pisowcow panie prezydencie. Nie chcemy z podatkow miasta utrzymywac pisowskich inwestycji.
Do moderacji
Odpowiedz
4
24
@Udi - Wolimy swoimi podatkami pieścić nierentowne parkingi dla TiRów !
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Udi - Wypowiadaj sie za siebie degeneracie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3