UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.

Szczyt możliwości

Anuluj