UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.
Szczyt możliwości
Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.
Szczyt możliwości