UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za ten port i basen odkryty powinni wymienić wszystkich łącznie ze sprzątaczką. Jedzcie do innych miast zycie tętni pełną parą a tu?? miasto wymierających!! Nic się nie opłaca! nic nie potrzeba, wszystko to marnotrastwo pieniędzy, inwestorów brak, Itd itd.

Bez kitu