Wybrany wątek opinii
Panie odejdź z tego stanowiska i wstydu oszczędź. To co Pan mówi to brednie. Jest Pan najgorszym wlodarzem miasta. Pamiętamy jak Pan był przeciwko budowie kanału, jak Pan gasil swiata w protescie. Na budowę tego wspaniałego miasta trzeba mieć wizję, a nie dreptać w jednym miejscu. Posłuchaj Pan Elbląga jakie zdanie mają o Panu, przerażające.
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
@Lalek - A dlaczego ma odejść?Kto go ruszy z fotela?Nie ma takiej opcji, to człowiek bez honoru.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0