UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie odejdź z tego stanowiska i wstydu oszczędź. To co Pan mówi to brednie. Jest Pan najgorszym wlodarzem miasta. Pamiętamy jak Pan był przeciwko budowie kanału, jak Pan gasil swiata w protescie. Na budowę tego wspaniałego miasta trzeba mieć wizję, a nie dreptać w jednym miejscu. Posłuchaj Pan Elbląga jakie zdanie mają o Panu, przerażające.

Lalek