Wybrany wątek opinii
Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.
Do moderacji
Odpowiedz
23
2
@Szczyt możliwości - Poswietlenie juz nie dziala.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Szczyt możliwości - To dobra inwestycja
Do moderacji
Odpowiedz
3
0