Wybrany wątek opinii

Jedyna inwestycja to na bulwarze napis ELBLAG żeby mieszkańcy mogli sobie przy nim foty robić do fejsa.
Szczyt możliwości (2022.07.12)
@Szczyt możliwości - Poswietlenie juz nie dziala.
(2022.07.12)
@Szczyt możliwości - To dobra inwestycja
(2022.07.12)
Powrót do komentarzy