UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski i Po-wcy są chyba chorzy na głowę. Specjalnie nic nie robią w Elblągu, blokują remont Kolei Nadzalewowej, a potem okłamują elblążan, że PiS nic nie robi dla Polski
Wróblewski i Po-wcy są chyba chorzy na głowę. Specjalnie nic nie robią w Elblągu, blokują remont Kolei Nadzalewowej, a potem okłamują elblążan, że PiS nic nie robi dla Polski