131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie otwiera sie kolejna furtka pod turystykę! Rejsy stakiem łączącym zalew z baltykiem, rejsy statkiem przez pochylnie, przejazd koleją nad zalewową (zabytkową parowa lokomotywę), wybudować basen z prawdziwych zdarzeń, rozbudować starówkę pod turystykę, . Zachęcić młodych do uprawy kajakarstwa, zawody organizować jak za dawnych lat. Turysta ma przyjeżdżać być zadowolony i pieniądze zostawiać. Ruszcie się w tym urzędzie i zacznijcie pracować oraz inwestować bo możliwości są.
Wystarcza chęci i trochę pra (2022.07.12)

info

22  
  2
Jesli nie macie kasy na rozwoj to nie blokujcie Elblaga, mieszkamcow i jego rozwoju. Tak ciezko was odspawac od stolkow? Historia was oceni.
Realista1 (2022.07.12)
@Szczyt możliwości - Poswietlenie juz nie dziala.
(2022.07.12)
@Udi - Wypowiadaj sie za siebie degeneracie.
Gosc. (2022.07.12)
Wpisowicze, Fani PiS - Wybory samorzadowe dopiero za 2 lata, wiec tak się nie napinajcie z totalną krytyką prezydenta Wróblewskiego.
(2022.07.12)

info

4  
  14
Wszystkie porty zalewu wlasnie sie rozbudowuja. Mały Frombork za kwote 17mln zl! A Elblag zosanie chyba z tym przekopem jak Himilsbach z angielakim, bo um myslal, ze dostanie wszystko na tacy. Rzad, ktory jest notorycznie krytykowany przez um, mial zrobic przekop, tor wodny, regularnie poglebiany, obrotnice, nowe nadvrzeza. Um myslal, ze dostanie wszystko za darmo i dalej bedzie krytykowal rzad, bo port mu sie nalezy jak psu buda? Slabo, bardzo slabo. Okazuje sie ze um w ogole nie jest przygotowany na przekop. Nie maja pieniedzy i portu tez oddac nie chca. Czyli ma zarastac? Moj sasiad jest ogrodnikiem i ma psa. To jedyne co przychidzi na mysl w tej sytuacji
Ferdek.Schichau (2022.07.12)
Cytat. Przekop jest budowany niby dla Elbląga. Dalej nie czytam. Wicia popłynął. Bajo.
Eee tam (2022.07.12)

info

14  
  1
@Szczyt możliwości - To dobra inwestycja
(2022.07.12)
To zacznij Pan coś w tym kierunku robić. Żeby można go nazywać portem a nie żeby był jeszcze większym parkingiem dla TIR-ów. Mówić to Wy potraficie, gorzej z wykonaniem.
(2022.07.12)

info

12  
  1
@GłębokaMyśl - Popieram, dlatego że ci Panowie nic nie robią w sprawie portu, ten należy przenieść do Tolkmicka.
(2022.07.12)