A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jestemZA - masz rację, ale to miasto jest wyjątkowe i kto by nie był u władzy tj. to samo. Poczynając od Gintowt-Dziewiałtowski (bo wcześniej byłem za młody)z SLD później w PO próbował, Słonina (SLD), Nowaczyk (PO), Wilk (Pis), Wróblewski (nie okłamujmy się PSL). Najlepszy - z najgorszych - bo dobrego nie było, okazał się Słonina. A tak to stagnacja miasta, napełnianie swoich kieszeni, i załatwianie spraw rodzinie po znajomości.
A od kiedy pis robi coś dobrze? Zawsze podzieli ludzi jak mało kto. Wszystko partaczą i mówią że to nie ich wina, a wiadomo czyja. Zawsze tylko nie ich. Kraj podzielony, gospodarka w ruinie, niedługo ludzie będą zamarzać w domach, bez prądu, gazu i ciepła. A te pisowskie głąby dalej ciągną ten statek na dno. Jeśli myślicie, że nie ma pieniędzy na te ostatnie 800 metrów to jesteście w zarąbistym błędzie. Pieniądze są, tylko jakoś trzeba wytłumaczyć kradzież portu przez to chore państwo pisowskie - nieprawdaż.
@laskipaa - Pokazałeś jedyny rok kiedy PORT przyniósł zysk ? Czy może przeanalizowałeś dzięki komu i czemu ? Zrób to. Dowiesz się ciekawych rzeczy. GM zawsze pisze o GM w trzeciej osobie. Taka zasada.
Gonic pisowcow panie prezydencie. Nie chcemy z podatkow miasta utrzymywac pisowskich inwestycji.
@laskipaa - Tak naprawdę GM nie ogarniała w pełni skali strat, ale nie ona jedna. No i dziwnym trafem zniknęły dotacje miejskie do spółki portowej. Pytanie, miasto zaprzestało dokładać, czy udało się zamieść pod dywan... ?
Tylko, że władzę Elbląga nic nie robią, aby port został rozbudowany. To chyba lepiej, że ktoś w ogóle chce ten obowiązek wziąć na siebie