UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jednym słowem przez takich ''prezydentów''mamy już osiem lat w plecy nie do odrobienia już. Osiem lat to jest szmat czasu jak ktoś szedł do pierwszej klasy szkoły podstawowej to teraz już idzie do średniej. A tu z roku na rok jest coraz gorzej... można odnieść wrażenie że prezydent tylko czeka od pierwszego do pierwszego... pieniądze na koncie... / można ''rządzić '' dalej. Trawa wszędzie po pas... teraz wymyślili wytłumaczenie - nie kosimy żeby nie niepokoić robaczków w trawie. Szkoda tego miasta. Niech państwo bierze ten port czym prędzej bo na urząd miejski to nie ma co liczyć, chyba że może za dwadzieścia lat.
B.B.